آیفون تحت شبکه هوشمند

امروزه خرید و نصب سیستم های عبور و مرور ساختمان(آیفون تحت شبکه هوشمند،…) و سیستم اکسس ساختمان در کنار سایر سیستم های مشاعات همچون CCTV و غیره جزء ملزومات ضروری ساختمان به حساب می آیند که این سیستم ها هرکدام نیازمند به کابل و تجهیزات مخصوص به خود می باشند و این بدین معنیست که هرکدام سیستم بسته ای هستند که با یکدیگر به صورت نرمال کار نمی کنند که این خود موجب بالا رفتن هزینه ها می شود. آیفون هوشمند تحت شبکه به شما کمک خواهند کرد تا تمامی نیازهای ساختمان را بر روی یک پلت فرم ساده پیاده سازی کنید و هزینه های کابل کشی و تجهیزات سخت افزاری را برای سازندگان کاهش دهد، خدمات بیشتری را به مدیران ارائه دهد و برای کاربران سیستمی ساده جهت استفاده کاربردی تر فراهم نماید.

آیفون هوشمند
آیفون هوشمند

خدمات قابل ارائه

شرکت راهبرد هوشمند گرین در راستای پیشبرد امنیت و کیفیت سیستم های کنترل و نظارت بر تردد (آیفون تحت شبکه هوشمند) ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری؛ و همچنین یکپارچه سازی این سیستم با سیستم های هوشمند، دوربین های امنیتی و اکسس؛ از تکنولوژی IP و ترجیحا پروتکل باز SIP استفاده می نماید. در این راهکار شما قادر خواهید بود تصویر و صدای مهمان و یا ملاقات کنندگان خود را بر روی بستری ایمن و سریع در هر محلی از ساختمانتان مشاهده و درب ورودی را باز نمایید.

پنل های آیفون هوشمند 2N

این پنل ها دارای فناوری بسیار پیشرفته تحت شبکه VOIP می باشند و جنس بدنه آنها از فولاد ضد زنگ می باشد.
این پنل طیف وسیعی از امکانات ارتباطی را به افراد ساکن مجتمع و مراجعین به ساختمان اراِئه می دهد.
از قابلیت های دسترسی این پنل می توان به کارت های RF ID و LCD رنگی و صفحه کلید برای وارد کردن و ورود شماره تماس ، اشاره کرد.

 

برخی از قابلیت های پنل آیفون هوشمند 2N :

۱-قابلیت معرفی ۵۲ واحد
۲-قابلیت اختصاص دادن کلید های میانبر و تماس سریع ( بسته به مدل از ۱ تا ۶ کلید میانبر )
۳-قابلیت تماس گروهی بین طبقات مختلف
۴-دارای دوربین قابل تنظیم و صدای HD