ماژول RF (مازول فرکانس رادیویی) دستگاهیست الکترونیکی معمولا کوچک برای انتقال و / یا دریافت سیگنال های رادیویی بین دو دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا در سیستم های الکترونیکی ارتباط بیسیم بین تجهیزات ارتباطی مطلوب بشمار می آید. این ارتباط بی سیم ممکن است از طریق ارتباطات نوری و یا از طریق فرکانس رادیویی (RF) انجام شود.

برای بسیاری از سیستم ها به دلیل عدم نیاز به ارسال و دریافت اطلاعات به صورت خطی ، استفده از ماژول های RF ترجیح داده می شوند. ارتباطات در پروتکل RF ترکیب یک فرستنده و / یا گیرنده می باشد. solutions-scenario-livingroom-DN ماژول های RF اغلب در محصولات با حجم متوسط و پایین برای کاربری های مصرفی مانند درب بازکن پارکینگ، سیستم های هشدار بی سیم، کنترل از راه دور صنعتی، سنسور هوشمند، و سیستم های اتوماسیون خانگی بیسیم استفاده می شود.

از ماژول RF گاهی اوقات به جای طرح ارتباطی قدیمی تر، مادون قرمز به خاطر عدم نیاز به دید خطی بین فرستنده و گیرنده استفاده می شود. چندین فرکانس حامل معمولا در ماژول های RF تجاری استفاده می شود،از جمله فرکانس هایی که در صنعت، فعالیت های علمی و پزشکی استفاده می شوند شامل : 433.92 مگاهرتز، 915 مگاهرتز و 2400 مگاهرتز. این فرکانس ها بنا به مقررات ملی و بین المللی حاکم بر ارتباطات رادیویی استفاده می شوند. ماژول های RF ممکن است با یک پروتکل تعریف شده برای ارتباطات بیسیم مانند ZigBee، بلوتوث کم انرژی، یاWi-Fi ، و یا ممکن است در یک پروتکل اختصاصی پیاده سازی شوند.

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

خدمات قابل ارائه

شرکت راهبرد هوشمند گرین برای ارائه خدمات به تمامی افرادی که علاقمند به هوشمندسازی منازل، دفاتر و یا مغازه های خود می باشند ولی امکان سیم کشی مجدد و تخریب را ندارند، پروتکل RF را به عنوان راهکاری مطمئن و بسیار ساده پیشنهاد می نماید.

در این راهکار شما می توانید بدون نیاز به تخصص حرفه ای در هوشمندسازی تمام کلیدها، پریزها و تجهیزات گرمایشی، سیستم امنیتی و دوربین های نظارتی هوشمند را جایگزین قطعات قبلی نمایید، با این حال شرکت راهبرد هوشمند گرین آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی سیستم بیسیم توسط متخصصین مجرب به مشتریان خود می باشد. با استفتده از محصولات RF به سیم کشی مجدد احتیاج نیست، کلیدها و پریزهای جدید می توانند به سادگی و به سرعت و با همان اتصالات قبلی جایگزین شوند. شما می توانید به مرور زمان محصولات بیسیم را خریداری و نصب کنید، شما می توانید هم اکنون با یک کنترل کوچک و یک کلید شروع کنید.

محصولات Lightwave RF

کنترل روشنایی گستره وسیع محصولات Lightwave RF به شما این امکان را می دهد تا مناسبترین و کاربردی ترین راهکار را جهت کنترل روشنایی، پریزها، سیستم های سرمایش و گرمایش، پرده های برقی و دیمرها در ساختمان ها، دفاتر، ساختمان های در حال ساخت و یا در حال بازسازی را انتخاب نمایید.

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

پروتکل Wireless (RF)

محصولات بی سیم Trust

کمپانی Trust با تولید محصولات متنوع و پرکاربرد امکان هوشمند نمودن تمام تجهیزات دلخواه شما را؛ نظیر روشنایی، پرده های برقی، تجهیزات سرمایش-گرمایشی، سیستم امنیتی، دوربین های تحت شبکه، انواع موتورهای برقی، …. فراهم نموده است. هوشمندسازی منزلتان را با یک ریموت و رله، خودتان آغاز نمایید.