امروزه صرف داشتن کالای مرغوب و با کیفیت ملاک اصلی و نهایی خرید از یک فروشگاه یا برند نمی باشد؛ دکوراسیون و نمایش بی نقص محصول در کنار وجود محیطی صمیمی و گرم، منجر به جذب مشتری جدید و ثبت خریدی با تجربه خوب در ذهن مشتری و تبدیل او به مشتری وفادار برند شما می شود.
کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات سرمایش و گرمایشی، نور و روشنایی، و پخش موزیک مناسب در زمان مناسب و کاهش هزینه های ناشی از اتلاف انرژی، از اهداف اصلی هوشمند سازی فروشگاه و مراکز تجاری در طراحی سیستم هوشمند Ross می باشد.

طراحی تخصصی، کاربری آسان

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های تجاری کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد، قابل اعتماد با قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نحوه کار و کنترل تاسیسات مکانیکی و برقی مغازه ها و فروشگاه ها معمولا به صورت سنتی و البته خطرناک با قطع و وصل مستقیم کلید مینیاتوری درون تابلو برق توسط مالکین و کاربران انجام می شود. در سیستم هوشمند Ross کنترل و نمایش وضعیت تمامی تجهیزات در بستری ایمن و به دور از جریان 220 ولت، با آیکون و نوشته های ساده و قابل درک انجام می پذیرد.

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت ، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ فروشگاه شما را به فروشگاهی زیباتر، دلپذیرتر و مدرنتر  تبدیل می کند.

استفاده از تاچ پنل Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در مغازه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری، و بهره مندی از کلیدهای لمسی 2 پل و 3 پل شیشه ای برای سرویس ها و انبارها در کنار اپلیکیشن تحت وب فروشگاه هوشمند ، تجربه ای بی نظیر و خاطره انگیزی از حس آسایش، امنیت و به روز بودن را ایجاد می کنند.

امکانات سیستم هوشمند ساختمان تجاری Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، ویترینی، دکور، دیواری، خطی، نور مخفی، آتلیه ای، ریلی

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت

هوشمندسازی 4 سر خط برق شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، شیرهای برقی آبیاری گرین وال ، چای ساز یا قهوه ساز

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، زبرا، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، آسانسور تلویزیون، آسانسور و پرده برقی ویدئو پروژکتور، کرکره های برقی محافظ

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض فروشگاه هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر