استفاده آسان از تجهیزات الکتریکال و تاسیسات مکانیکال در کنار صرفه جویی در مصرف انرژی های تجدید ناپذیر از اهداف اصلی هوشمند سازی ساختمان ها و واحدهای مسکونی می باشد، محقق کردن این هدف اصول پایه طراحی هوشمند سازی خانه Ross می باشد.

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های مسکونی کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد، قابل اعتماد، قیمت مقرون به صرفه و عدم نیاز به نیروی متخصص در زمینه هوشمند سازی یا دانش برنامه نویسی می باشد.

اسپلیت هوشمند

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت و یا گرمایش از کف، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ خانه شما را به خانه ای زیباتر، مدرن و شیک تبدیل می کند.

استفاده از تاچ پنل Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در سالن های پذیرایی، نشمین، سینما خانگی، بازی و سرگرمی، اتاق های خواب مستر، سوئیت مهمان و بهره مندی از کلیدهای لمسی 2 پل و 3 پل شیشه ای برای ورودی، راهروها، سرویس ها و اتاق های کوچک در کنار اپلیکیشن تحت وب خانه هوشمند ، تجربه ای بی نظیر از حس آسایش، امنیت و مدرنیته را منتقل می کنند.

امکانات سیستم هوشمند ساختمان مسکونی Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، دیواری، نور مخفی،

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت

هوشمندسازی 4 سر خط برق شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، شیرهای برقی آبیاری گرین وال ، چای ساز یا قهوه ساز

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، آسانسور تلویزیون، پرده برقی ویدئو پروژکتور

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض خانه هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر