امروزه هتل ها دیگر تنها محلی برای اقامت چند روزه مسافرین داخلی یا گردشگران خارجی نیستند و زندگی در هتل به عنوان خانه ای برای مهاجرین شغلی از شهرها یا کشورهای دیگر، افراد مجرد و پر مشغله و … بیش از پیش در حال افزایش است و این امر بستری برای تولید درآمد ثابت و همیشگی برای هتل داران را ایجاد می کند. هتل ها برای دستیابی به این بخش مهم و ارزشمند از بازار خود نیازمند فراهم آوردن شرایط پذیرایی، خدمت رسانی و آسایش فوق العاده مطلوب و فراموشی نشدنی برای مهمانان هتل می باشند.
کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات و تاسیسات برقی و مکانیکی اتاق هتل ها توسط مهمانان هتل و همچنین مانیتورینگ و کنترل یکپارچه  اتاق از نظر میزان مصرف انرژی و شرایط فعلی و آنلاین اتاق ها توسط اپراتور فنی هتل، از اهداف اصلی هوشمند سازی هتل در طراحی سیستم هوشمند Ross می باشد.

طراحی تخصصی، کاربری آسان

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های هتلی کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد برای ساکنین اتاق ها و قابل اعتماد با قیمتی بسیار مقرون به صرفه برای مالکین هتل ها می باشد.
یکی از راهکارهای کنترل هزینه ها در هتل، کاهش مصرف انرژی و استفاده درست از این منابع تجدید ناپذیر است. استفاده از راه حل های ساده اما عملی و پر بازده همچون استفاده از پاور سوئیچ هنگام ورود و خروج، کلیدهای سناریو کنار تخت خواب، ترموستات با عملکرد بهینه و …. تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های مصرف انرژی دارند.

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت ، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ اولین تعامل مهمانان با اتاق هتل شما را به ثبت خاطره و حقیقتی شگفت انگیز از هتل شما تبدیل می کند.

استفاده از تاچ پنل 7 اینچ Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در اتاق و سوئیت های هتل به عنوان کنترل کننده مرکزی، وجود تاچ پنل 4 اینچ Ross یا کلیدهای تاچ سناریو کنار تخت خواب و  بهره مندی از کلیدهای لمسی 2 پل و 3 پل شیشه ای برای ورودی، راهروها، سرویس ها و بالکن در کنار اپلیکیشن تحت وب هتل هوشمند ، تجربه ای بی نظیر و خاطره انگیزی از حس آسایش، امنیت و مدرنیته را ایجاد می کنند.

امکانات سیستم هوشمند اتاق هتلی Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، دیواری، مطالعه، نور مخفی

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت

هوشمندسازی 4 سر خط برق  شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، چای ساز یا قهوه ساز

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، آسانسور تلویزیون

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض هتل هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر