جلسات درون سازمانی، کنفرانس ها و جلسات ارائه طرح های راهبردی جدید نقطه عطفی بین مرحله ایده و نظریه پردازی تا عملیاتی نمودن پروژه برای یک شرکت و سازمان به حساب می آیند. برای بالا بردن راندمان جلسه و تاثیرگذاری چند برابری بر حضار و شرکت کنندگان جلسه، استفاده 100 درصدی از امکانات و زیرساخت ها در زمان مناسب و برنامه ریزی شده بسیار حائز اهمیت است.
کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات و تاسیسات برقی و مکانیکی سالن کنفرانس یا اتاق جلسات توسط اپراتور یا گرداننده جلسه از اتاق کنترل به صورت ریموت یا توسط مدیر جلسه به صورت لوکال، از اهداف اصلی هوشمند سازی سالن کنفرانس ها و اتاق جلسات در طراحی سیستم هوشمند Ross می باشد.

طراحی تخصصی، کاربری آسان

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های سالن های اجتماعات کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد و قابل اعتماد با قیمتی بسیار مقرون به صرفه برای صاحبین شرکت ها، سازمان ها و موسسات می باشد.
یکی از راهکارهای کنترل کارآمدتر جلسات تعریف و استفاده از سناریوهای سفارشی مطابق با نیازهای هر جلسه می باشد. سناریو آماده سازی سالن برای ایجاد شرایط دمایی مطلوب برای حضور شرکت کنندگان، سناریو خوش آمدگویی برای استقبال از حضار و نمایش زیبایی محل جلسه با نورپردازی و سیستم صوتی تحت کنترل، سناریو ارائه جهت کم کردن نور سالن و پایین آوردن پرده برقی و آسانسور ویدئو پروژکتور   و افزودن بلندگوهای جانبی به سیستم صوتی، سناریو پایان جلسه جهت تشکر از حضور شرکت کنندگان و روشن شدن تابلوهای درب خروج می باشد.

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت ، کلید پرده های برقی پنجره ها و ویدئو پروژکتورها، کلید شیرهای برقی آبیاری گیاهان و گرین وال ها؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ سالن کنفرانس را به سالنی مدرن تر، پویاتر و کارآمدتر تبدیل می کند.
استفاده از تاچ پنل 7 اینچ Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در ساختمان های اداری  عنوان کنترل کننده مرکزی در اتاق کنترل یا میز ریاست در کنار اپلیکیشن تحت وب سالن کنفرانس هوشمند ، تجربه ای بی نظیر و تاثیرگذار از حس آسایش، راحتی و مدرنیته را ایجاد می کنند.

امکانات سیستم هوشمند اتاق کنفرانس Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، دیواری، خطی، نور مخفی، آتلیه ای، ریلی

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت

هوشمندسازی 4 سر خط برق  شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، پاور رک، پاور میکروفن، پاور اکو میکسر

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، زبرا، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، آسانسور تلویزیون، آسانسور و پرده برقی ویدئو پروژکتور

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض سالن کنفرانس هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر