کنترل هوشمند در بستری امن و زیبا

نسل جديد سيستم هوشمند ROSS با ظاهري متفاوت و عملكردي پیشرفته توسط بخش مهندسي اين شركت طراحی و تولید شده است. این سیستم مطابق با نیاز کاربران و انواع سبک های دكوراسيون داخلي روز دنيا که مورد توجه معماران و طراحان ايراني می باشد، طراحی گردیده است.

سیستم هوشمند Ross با صفحه نمايش ٧ اينچی همراه با اپلیکیشن تحت وب به منظور كنترل سيستم روشنايي، خطوط برق، فن كويل، پرده برقي و سيستم صوتي  در انواع ساختمان هاي مسكوني و اداري، سوئيت و اتاق هتل ها، سالن هاي كنفرانس، لابي و پذيرش ساختمان ها؛ انتخابی مناسب برای علاقمندان و متخصصان هوشمند سازي مي باشد.

نصب سریع و آسان

گارانتی معتبر

صرفه جویی در انرژی

اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن کارآمد و حرفه ای سیستم هوشمند Ross  قابل اجرا بر روی اندروید، IOS و ویندوز

اپلیکیشن ROSS

نصب و راه اندازی بسیار ساده سیستم هوشمند

طراحی و ساخت سیستم هوشمند Ross به گونه ای صورت گرفته است که نصب و راه اندازی سیستم هوشمند با کمترین میزان تخصص و دانش فنی پیشرفته امکان پذیر باشد.

طراحی مدرن، امکانات حرفه ای

تاچ پنل 7 و 10 اینچ با قاب شیشه ای در رنگ های خاص و شیک رابط میان شما و ساختمان هوشمندتان می باشد.

هوشمندسازی، نیاز هر ساختمان

خانه هوشمند

کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن و کارآمد

استفاده آسان از سیستم صوتی در کنار کنترل دلخواه روشنایی و فن کویل ها در سالن نشیمن و پذیرایی، اتاق های خواب مستر و سوئیت های خانه هوشمند شما، حس آسایش و آرامش دلپذیری را برای ساکنین ایجاد می نماید

pexels-pixabay-279719

ویلا هوشمند

کنترل هوشمند تجهیزات سرمایش و گرمایشی در هر مکان و زمان تنها با اتصال به اینترنت

حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ ویلای شما را به ویلایی زیباتر و مدرنتر تبدیل می کند.

سالن کنفرانس هوشمند

کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات و تاسیسات توسط اپراتور یا گرداننده جلسه

دسترسی و کنترل کامل تجهیزات و تاسیسات سالن های جلسات و کنفرانس از اتاق کنترل توسط گرداننده جلسه، باعث افزایش بازده جلسات و صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش زمان مفید در طول جلسات و سمینارها می شود.

دفتر کار هوشمند

کنترل هوشمند و مدیریت تجهیزات برقی و مکانیکی توسط کارمندان یا مدیران اتاق ها

پخش موزیک ملایم در دمای مطلوب با میزان نور مناسب راندمان و بازدهی کارکنان هر مجموعه اداری را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. در کنار این افزایش، کاهش مصرف انرژی بسیار چشمگیر و اقتصادی می باشد.

فروشگاه هوشمند

نمایش بی نقص محصول در کنار وجود محیطی صمیمی و گرم

با پخش موزیک ملایم در دمای مطلوب و میزان نور مناسب؛ محیطی مناسب را برای مشتریان خود فراهم نمایید تا خرید از شما برایشان یادآور خریدی لذت بخش در فروشگاهی صمیمی و گرم همچون خانه باشد. در کنار این دست آورد بی نظیر، کاهش مصرف انرژی بسیار چشمگیر و اقتصادی می باشد.

هتل هوشمند

هتل هوشمند

پذیرایی، خدمت رسانی و آسایش فوق العاده مطلوب و فراموشی نشدنی

کنترل یکپارچه و نظارت بر عملکرد صحیح تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در هتل ها کمک شایانی به کنترل هزینه ها و رضایت بیشتر مشتریان هتل ها می نماید. همچنین مهمانان هتل با کنترل ساده و کاربردی تجهیزات رفاهی اتاق خود در بستری زیبا و کارآمد، اقامتی دلنشین و خاطره انگیزتری را تجربه می کنند.

null

null

null

null

کلیدهای لمسی و ریموت

 

در کنار تاچ پنل سیستم هوشمند Ross و اپلیکیشن حرفه ای، کلیدهای لمسی و ریموت به استفاده هر آنچه ساده تر و دلنشین تر از ساختمان هوشمند کمک چشمگیر و بسزایی می نماید.

 

در طراحی و برآورد فنی سیستم هوشمند ساختمان در ورودی ساختمان، راهروها، ورودی اتاق خواب، سرویس ها، بالکن  ها، از کلید های لمسی و یا سنسورهای حضور و تردد استفاده می شود و تاچ پنل هوشمند در سالن های اصلی در مرکزیت ساختمان با دسترسی ساده از همه نقاط به آن، جانمایی می گردد.

کلید لمسی هوشمند