کنترل هوشمند در بستری امن و زیبا

نسل جديد سيستم هوشمند ROSS با ظاهري متفاوت و عملكردي پیشرفته توسط بخش مهندسي اين شركت طراحی و تولید شده است. این سیستم مطابق با نیاز کاربران و انواع سبک های دكوراسيون داخلي روز دنيا که مورد توجه معماران و طراحان ايراني می باشد، طراحی گردیده است.

سیستم هوشمند Ross با صفحه نمايش 10.1 اينچی همراه با اپلیکیشن تحت وب به منظور كنترل سيستم روشنايي، خطوط برق، فن كويل، پرده برقي و سيستم صوتي  در انواع ساختمان هاي مسكوني و اداري، سوئيت و اتاق هتل ها، سالن هاي كنفرانس، لابي و پذيرش ساختمان ها؛ انتخابی مناسب برای علاقمندان و متخصصان هوشمند سازي مي باشد.

نصب سریع و آسان

گارانتی معتبر

صرفه جویی در انرژی

اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن کارآمد و حرفه ای سیستم هوشمند Ross  قابل اجرا بر روی اندروید، IOS و ویندوز

اپلیکیشن ROSS

نصب و راه اندازی بسیار ساده سیستم هوشمند

طراحی و ساخت سیستم هوشمند Ross به گونه ای صورت گرفته است که نصب و راه اندازی سیستم هوشمند با کمترین میزان تخصص و دانش فنی پیشرفته امکان پذیر باشد.

طراحی مدرن، امکانات حرفه ای

تاچ پنل 7 و 10 اینچ با قاب شیشه ای در رنگ های خاص و شیک رابط میان شما و ساختمان هوشمندتان می باشد.

هوشمندسازی، نیاز هر ساختمان

خانه هوشمند

کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن و کارآمد

استفاده آسان از سیستم صوتی در کنار کنترل دلخواه روشنایی و فن کویل ها در سالن نشیمن و پذیرایی، اتاق های خواب مستر و سوئیت های خانه هوشمند شما، حس آسایش و آرامش دلپذیری را برای ساکنین ایجاد می نماید

pexels-pixabay-279719

ویلا هوشمند

کنترل هوشمند تجهیزات سرمایش و گرمایشی در هر مکان و زمان تنها با اتصال به اینترنت

حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 10 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ ویلای شما را به ویلایی زیباتر و مدرنتر تبدیل می کند.

سالن کنفرانس هوشمند

کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات و تاسیسات توسط اپراتور یا گرداننده جلسه

دسترسی و کنترل کامل تجهیزات و تاسیسات سالن های جلسات و کنفرانس از اتاق کنترل توسط گرداننده جلسه، باعث افزایش بازده جلسات و صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش زمان مفید در طول جلسات و سمینارها می شود.

دفتر کار هوشمند

کنترل هوشمند و مدیریت تجهیزات برقی و مکانیکی توسط کارمندان یا مدیران اتاق ها

پخش موزیک ملایم در دمای مطلوب با میزان نور مناسب راندمان و بازدهی کارکنان هر مجموعه اداری را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. در کنار این افزایش، کاهش مصرف انرژی بسیار چشمگیر و اقتصادی می باشد.

فروشگاه هوشمند

نمایش بی نقص محصول در کنار وجود محیطی صمیمی و گرم

با پخش موزیک ملایم در دمای مطلوب و میزان نور مناسب؛ محیطی مناسب را برای مشتریان خود فراهم نمایید تا خرید از شما برایشان یادآور خریدی لذت بخش در فروشگاهی صمیمی و گرم همچون خانه باشد. در کنار این دست آورد بی نظیر، کاهش مصرف انرژی بسیار چشمگیر و اقتصادی می باشد.

هتل هوشمند

هتل هوشمند

پذیرایی، خدمت رسانی و آسایش فوق العاده مطلوب و فراموشی نشدنی

کنترل یکپارچه و نظارت بر عملکرد صحیح تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در هتل ها کمک شایانی به کنترل هزینه ها و رضایت بیشتر مشتریان هتل ها می نماید. همچنین مهمانان هتل با کنترل ساده و کاربردی تجهیزات رفاهی اتاق خود در بستری زیبا و کارآمد، اقامتی دلنشین و خاطره انگیزتری را تجربه می کنند.

null

null

null

null

کلیدهای لمسی و ریموت

 

در کنار تاچ پنل سیستم هوشمند Ross و اپلیکیشن حرفه ای، کلیدهای لمسی و ریموت به استفاده هر آنچه ساده تر و دلنشین تر از ساختمان هوشمند کمک چشمگیر و بسزایی می نماید.

 

در طراحی و برآورد فنی سیستم هوشمند ساختمان در ورودی ساختمان، راهروها، ورودی اتاق خواب، سرویس ها، بالکن  ها، از کلید های لمسی و یا سنسورهای حضور و تردد استفاده می شود و تاچ پنل هوشمند در سالن های اصلی در مرکزیت ساختمان با دسترسی ساده از همه نقاط به آن، جانمایی می گردد.

کلید لمسی هوشمند