افزایش کارایی و بهره وری نیروی انسانی یک سازمان مستلزم فراهم آوردن شرایط فیزیکی و روانی مطلوب برای کارمندان است. این شرایط فیزیکی و روانی مطلوب برای رده های مختلف یک سازمان می تواند متفاوت و بسته به نوع فعالیت کارکنان تغییر کند. از جمله این شرایط می توان به نور با منبع طبیعی یا مصنوعی مناسب با کاربری اتاق، دمای متناسب با فعالیت جاری در اتاق، کیفیت هوا و گردش هوای تازه، پخش موسیقی های تاثیرگذار و زمان بندی شده و …. می باشد.
کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات و تاسیسات برقی و مکانیکی شرکت ها، سازمان ها و ادارات توسط کارمندان یا مدیران اتاق ها و همچنین مانیتورینگ و کنترل یکپارچه اتاق از نظر میزان مصرف انرژی و شرایط فعلی و آنلاین اتاق ها توسط اپراتور فنی سازمان ها، از اهداف اصلی هوشمند سازی دفتر کار شرکت ها و سازمان ها در طراحی سیستم هوشمند Ross می باشد.

smart office

طراحی تخصصی، کاربری آسان

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های اداری کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد برای کارمندان اتاق ها و قابل اعتماد با قیمتی بسیار مقرون به صرفه برای مالکین ساختمان های اداری می باشد.
یکی از راهکارهای کنترل هزینه ها در ادارات و سازمان ها، کاهش مصرف انرژی و استفاده درست از این منابع تجدید ناپذیر است. استفاده از راه حل های ساده اما عملی و پر بازده همچون استفاده نور طبیعی هنگام روز به جای چراغ های پرمصرف، ترموستات با عملکرد بهینه، آبیاری به موقع و کافی گیاهان، خاموشی تمامی دستگاه ها پس از پایان ساعت کاری و …. تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های مصرف انرژی دارند.

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت ، کلید پرده های برقی پنجره ها و ویدئو پروژکتورها، کلید شیرهای برقی آبیاری گیاهان و گرین وال ها؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ شرکت شما را به شرکتی مدرن تر، پویاتر و کارآمدتر تبدیل می کند.
استفاده از تاچ پنل 7 اینچ Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در ساختمان های اداری  عنوان کنترل کننده مرکزی و بهره مندی از کلیدهای لمسی 2 پل و 3 پل شیشه ای برای ورودی، راهروها، سرویس ها در کنار اپلیکیشن تحت وب دفتر کار هوشمند ، تجربه ای بی نظیر و خاطره انگیزی از حس آسایش، راحتی و مدرنیته را ایجاد می کنند

امکانات سیستم هوشمند شرکت اداری Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، دیواری، خطی، نور مخفی، آتلیه ای، ریلی

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت

هوشمندسازی 4 سر خط برق شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، شیرهای برقی آبیاری گرین وال ، چای ساز یا قهوه ساز

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، زبرا، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، آسانسور تلویزیون، آسانسور و پرده

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض ساختمان اداری هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر