بزرگترین دغدغه مالکین و کاربران ساختمان های ویلایی یا اقامتگاه های فصلی به خصوص در مناطق با شرایط آب و هوایی ناپایدار، ساعت های اولیه حضور در آن ویلا یا اقامتگاه می باشد. تصور سرمای غیر قابل تحمل یا گرما و رطوبت شدید اولیه ساختمان پس از طی مسافت و زمان قابل توجه برای رسیدن به مقصد، سفر بسیاری از مالکین را دستخوش بازنگری در زمان سفر یا حتی صرفنظر از تصمیم گرفته شده می کند.
کنترل هوشمند و همزمان ساده تجهیزات سرمایش و گرمایشی اعم از فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت، پکیج و گرمایش از کف؛ در هر مکان و زمان و نمایش لحظه ای شرایط دمایی محیط تنها با اتصال به اینترنت از طریق تلفن همراه هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی از اهداف اصلی هوشمند سازی ویلا و اقامتگاه های فصلی در طراحی سیستم هوشمند Ross می باشد.

طراحی تخصصی، کاربری آسان

محوریت طراحی سیستم هوشمند Ross جهت استفاده در پروژه های ویلایی کنترل ساده و همزمان تمامی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در بستری زیبا، مدرن، کارآمد، قابل اعتماد با قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نحوه کار و کنترل تاسیسات مکانیکی و برقی ویلاها نسبت به سایر ساختمان ها برای کاربران پیچیدگی های نسبتا بیشتری دارد، به خصوص در مورد تجهیزاتی همچون پمپ های آب استخر، شیر های برقی آبیاری گیاهان و درختان، …. که به معمولا به صورت سنتی و البته خطرناک با قطع و وصل مستقیم کلید مینیاتوری درون تابلو برق توسط مالکین و کاربران انجام می شود. در سیستم هوشمند Ross کنترل و نمایش وضعیت تمامی تجهیزات در بستری ایمن و به دور از جریان 220 ولت، با آیکون و نوشته های ساده و قابل درک انجام می پذیرد.

کارایی و زیبایی

سیستم هوشمند Ross با حذف کلیدهای سنتی و غیر ضروری روشنایی، ترموستات انواع فن کویل یا داکت اسپلیت و یا گرمایش از کف، کلید پرده های برقی؛ و جایگزینی با تاچ پنل 7 اینچ و اضافه نمودن کنترل سیستم صوتی و سناریو های کاربردی و دلخواه؛ ویلای شما را به ویلایی زیباتر و مدرنتر  تبدیل می کند.

استفاده از تاچ پنل Ross با فریم هایی مدرن و همخوان با سبک معماری و طراحی داخلی نوین در سالن های پذیرایی، نشمین، سینما خانگی، فضای استخر و زمین های بازی و سرگرمی، روف گاردن، اتاق های خواب مستر، سوئیت مهمان و بهره مندی از کلیدهای لمسی 2 پل و 3 پل شیشه ای برای ورودی، راهروها، سرویس ها و اتاق های کوچک در کنار اپلیکیشن تحت وب ویلا هوشمند ، تجربه ای بی نظیر و خاطره انگیزی از حس آسایش، امنیت و مدرنیته را ایجاد می کنند.

امکانات سیستم هوشمند ساختمان ویلایی Ross :

هوشمندسازی 8 سر خط روشنایی شامل چراغ های آویز، هالوژنی، دیواری، نور مخفی،

هوشمندسازی 2 سرخط سیستم سرمایش گرمایش شامل فن کویل، اسپلیت، داکت اسپلیت، گرمایش از کف

هوشمندسازی 4 سر خط برق شامل پریزهای برق روشنایی های دکوراتیو، شیرهای برقی آبیاری باغ، پمپ های استخر،  چای ساز یا قهوه ساز

هوشمندسازی 2 سرخط پرده برقی شامل شید برقی، پرده برقی کناررو، پرده برقی بالارو، کرکره های برقی محافظ ، آسانسور تلویزیون، آسانسور و پرده برقی ویدئو پروژکتور

هوشمند سازی 1 دستگاه سیستم صوتی(آمپلی فایر) به همراه 2 لاین اسپیکر،

سناریوهای هوشمند کاربردی پیش فرض ویلا هوشمند و سناریو روشنایی قابل تنظیم توسط کاربر